Wycieczki objazdowe z Krakowa - Ankipodróże

Wycieczki objazdowe z Krakowa

Wycieczki objazdowe z Krakowa — szansa na zwiedzanie Europy!

Malownicza Małopolska oferująca szereg fantastycznych atrakcji to genialny sposób na spędzanie wolnego czasu, np. zaplanowanie weekendu, majówki czy dłuższej, kilkudniowej wycieczki. A co, gdybym prosto z Grodu Kraka zabrała Cię za granicę? Jako koncesjonowany organizator turystyki w ramach usług oferowanych przez moje biuro podróży z przyjemnością pokażę miejsca warte odwiedzin zlokalizowane u naszych sąsiadów! Wycieczki objazdowe z Krakowa to usługa, dzięki której zwiedzisz okoliczne regiony i poznasz także inne kraje. Dwudniowe wypady za miasto, trzydniowe zwiedzanie okolicznych terenów, a nawet i siedmiodniowe wojaże — to od Ciebie zależy, w jaką podróż się wybierzemy!

Zwiedzaj Małopolskę dzięki wycieczkom objazdowym startującym z Krakowa

Wycieczki objazdowe startujące z Krakowa to dobre rozwiązanie, aby przeżyć weekend pełen cennych lekcji o historii i nie tylko. Prosto z Krakowa wyruszymy np. w stronę Auschwitz-Birkenau, odpoczniemy w Ojcowskim Parku Narodowym, zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia nad malowniczym Morskim Okiem. Takie rozwiązanie pozwoli zapoznać się z dziejami Małopolski i odkryć to, czego jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć — gwarantuję, że Kaplica Czaszek w Czeremnej na zawsze pozostanie w Twej pamięci. Wycieczki objazdowe z Krakowa organizowane są zarówno dla kilkuosobowych grup znajomych, jak i wycieczek szkolnych dla dwóch klas. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia — już dziś umów się na zwiedzanie!

Wyrusz z Krakowa na podbój Europy!

Bez zbędnych formalności i w przystępnej cenie zabiorę Ciebie oraz Twoich towarzyszy na zwiedzanie Niemiec. Taka wycieczka objazdowa — startująca z Krakowa — umożliwi zwiedzanie najstarszego klasztoru cysterek, zlokalizowanego w St. Marienthal i pozwoli podziwiać wspaniałą architekturę Drezna. Jeśli pragniesz odkrywać dalsze zakątki świata, to proponuję wycieczkę z przewodnikiem po Paryżu. Tam przez niemal 7 dni zwiedzisz najważniejsze zabytki: Katedrę Notre Dame, Wersal, Pola Elizejskie i dzielnicę Moulin Rouge. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Czy wycieczki objazdowe z Krakowa pozwolą zwiedzić inne województwa?

Prócz wojaży zaplanowanych na obszarze Małopolski i wycieczek poza granice naszego kraju, oferuję także odkrywanie sąsiednich województw. Kilkudniowe wycieczki dla grup szkolnych to dobry sposób np. na zwiedzanie Wielkopolski. Ten rodzaj wycieczki objazdowej z Krakowa pozwoli szczegółowo zwiedzić Mysią Wieżę, odpocząć na brzegu Jeziora Gopło i odkryć historię Kruszwicy, Poznania bądź Biskupina. Podróż szlakiem konkretnej epoki historycznej na danym terenie Polski to żywa lekcja historii, która z pewnością zostanie w pamięci uczestników! Zapraszam do kontaktu — dla biura ANKI PODRÓŻE nie ma rzeczy niemożliwych!