Trzydniowa wycieczka do Krakowa - Plan Ankipodróże

Trzydniowa wycieczka do Krakowa

Trzydniowa wycieczka do Krakowa

Zamek na Wawelu, Bazylika Mariacka, Rynek Główny — choć bez wątpienia wszystkie te miejsca z powodzeniem można określić mianem wizytówek Krakowa i zabytkami z kategorii „must-see” każdego, kto wybiera się do stolicy Małopolski, to miasto królów ma do zaoferowania znacznie więcej, niż mogłoby Ci się wydawać. Jeśli chcesz zobaczyć nie tylko wszystkie najcenniejsze skarby Krakowa, ale też odkryć mniej turystyczne zakamarki i tajemnice, o których wiedzą tylko miejscowi, to dostępna w ofercie naszego biura trzydniowa wycieczka do Krakowa jest dokładnie tym, czego szukasz!

Podczas 3 dni w Krakowie zgłębisz nie tylko kilkuwiekową historię, która obfituje w zaskakujące i nieco zapomniane wydarzenia, ale również będziesz mieć okazję skosztować życia kulturalnego i przekonasz się na własne oczy jak na przestrzeni lat zmieniło się to wyjątkowe miasto, gdzie niemal na każdym kroku spotykają się ze sobą klimatyczny duch przeszłości oraz nowoczesność. Brzmi interesująco? Poczekaj aż poznasz plan trzydniowej wycieczki do Krakowa — wówczas z niecierpliwością będziesz odliczać dni do wyjazdu!

Przykładowy plan trzydniowej wycieczki do Krakowa — co z nami zobaczysz?

Kilkudniowa wycieczka szkolna? A może wyjazd z rodziną lub znajomymi? Niezależnie od tego, z kim się wybierasz do Małopolski, jedno jest pewne — ułożony przez nas program trzydniowej wycieczki do Krakowa dostarczy Ci całą gamę wrażeń i niezapomnianych wspomnień. W zależności od Twoich wymagań, plan wyjazdu może opierać się przede wszystkim na najbardziej znanych symbolach stolicy Małopolski, a więc przejściu przez Drogę Królewską, gdzie zobaczymy m.in. Barbakan, Bramę Floriańską, kościół Mariacki i Wzgórze Wawelskie, lub też mieć mniej standardową formę.

Miasto dwóch religii — Kazimierz, Podgórze w Krakowie, wycieczka śladami krakowskich artystów, szlak świętych i błogosławionych Krakowa, a może podróż do „miasta bez kościołów”? Choć poszczególne trasy będą różnić się od siebie szczegółowym programem, to zapadających w pamięć widoków z pewnością nie zabraknie.

Trzydniowa wycieczka do Krakowa z biurem Anki Podróże: postaw na profesjonalistów

Spodobał Ci się przykładowy plan wycieczki trzydniowej do Krakowa? Atrakcyjny program, który rozbudzi w Tobie chęć do odkrywania na nowo miejsc, w jakich już niegdyś byłeś (lub tych zupełnie dotąd nieznanych) to dopiero początek! Wybierając trzydniową wycieczkę do Krakowa proponowaną przez nasze biuro masz gwarancję najwyższej jakości usług, a także zadowolenia ze spędzonego wspólnie z nami czasu.

Plan trzydniowej wycieczki do Krakowa zawsze układamy tak, aby był on ciekawy i odpowiednio dopasowany do preferencji danej grupy wiekowej, jak również obfitował w informacje przekazywane w atrakcyjny, interesujący sposób. Serdecznie zapraszamy!